Bet365 športové stávkovanie

Izraelská polícia varovala pred provokáciou na futbalovom zápase v utorok večer medzi keltským a izraelským tímom Hapoel Be’er Sheva po tom, ako škótsky fanúšikovia vydali Bet365 palestínske vlajky a vyslovili podporu Palestíne na kvalifikáciu prvého kola v Glasgow minulý týždeň.

Akýkoľvek pokus vyvesiť palestínske vlajky na Hapoelovom štadióne v meste Beer Sheva, mesto v púšti Negev, by nebolo tolerované, hovorí policajný hovorca byť v zápase, ktorý rozhodne, ktorý tím prešiel do ďalšej fázy Ligy majstrov.

Minulú stredu Celtic vyhral 5-2.Odvtedy Keltskí fanúšikovia vyzdvihli Bet365 takmer 100 000 libier pre palestínske charitatívne organizácie v reakcii na ich klub, ktorý čelí disciplinárnym obvineniam nad vlajkovým displejom. Celiství fanúšikovia získavajú viac ako 100 000 libier pre palestínske charity po protestovaní vlajkou. V minulom týždni sa v Parcovej hlave vyhlásilo 100 palestínskych vlajok na protest organizovaných fanúšikmi Zelenej brigády. Celtic bol následne obvinený Uefa, ktorý citoval pravidlo, ktoré zakazuje používanie “gest, slov, predmetov alebo akýchkoľvek iné Bet365 prostriedky na prenos akejkoľvek správy, ktorá nie je vhodná pre športovú udalosť, najmä správy, ktoré majú politický, ideologický, náboženský, ofenzívny alebo provokatívny charakter, pričom keltský má pokutu vo výške 15 000 libier.

O víkendu Green Zelená brigáda vytvorila na webovej stránke gofundme výzvu, aby zodpovedala očakávanej pokute s darmi určenými pre palestínske Bet365 charity.Odvolanie povedalo: “Na zápase Ligy majstrov s Hapoel Be’er Sheva dňa 17. augusta 2016, zelená brigáda a fanúšikov po Celtic parku lietali vlajkou pre Palestínu.” Tento akt solidarity získal keltský rešpekt a uznanie po celom svete. Pritiahla tiež disciplinárnu obvinenie z Uefy, ktorá považuje palestínsku vlajku za “nezákonný banner”. V reakcii na tento malicherný a Bet365 politicky partizánsky akt riadiaceho orgánu európskeho futbalu sme odhodlaní pozitívne prispieť k hre a dnes spustiť kampaň na #match thefineforpalestine. “Facebook Twitter Pinterest Hapoel fanúšikovia na Celticovom poli.Fotografia: Wallace / BPI / REX / Shutterstock

Získané peniaze sa rozdelia medzi lekársku pomoc pre Palestíncov, charitu v Spojenom kráľovstve a Lajee Center, športový a umelecký projekt v utečeneckom tábore Aida Bethlehem. Prostriedky sa použijú na vytvorenie futbalového tímu s názvom Aida Celtic a kúpu súpravy.

Lajee Center vyslalo video ďakujúcim darcom za “jednu z najväčších akcií solidarity v európskej futbalovej histórii”.V utečeneckom tábore Aida, kde tisíce Palestínčanov žijú v tieni obrovskej separačnej steny postavenej Izraelom, stredný riaditeľ Salah Ajarma povedal, že podpora Bet365 bola neuveriteľná.

“Vlajky v Keltsku boli jednou z najväčších prejavov podpory Palestíny a palestínskeho ľudu a izraelskej okupácie na futbalovom zápase, ktorý si pamätám,” povedal.

Ajarma sledoval sumu, ktorú podal odvolanie vo svojom telefóne. “Je to úžasné. Dosiahli sa takmer 100 000 libier.Kontrolujem každú pol hodinu a je to Bet365 viac a viac. “Vzťah medzi keltskou a Lajeovou sa vrátil späť šesť rokov a videl hráči z centra, kde prebiehajú futbalové kurzy a aktivity pre približne 80 dievčat a chlapcov , navštívte Glasgow.

Spojenie, povedalo Ajarma, bolo pôvodne uskutočnené palestínskym aktivistom Mohamedom al-Azrakom, ktorý rozdeľuje svoj čas medzi okupované územia a Glasgow.

Nosenie zeleného a bieleho pruhovaného keltského pruhu – darček prezentovaný pri návšteve klubu v Glasgow – Ajarma Aboud Azam, ktorý hrá a Bet365 trénuje juniorov, povedal: “Dúfam, že peniaze pomôžu zlepšiť talent detí, ktoré hrajú futbal v tábore.Darcovstvo z keltského zázemia pomôže našim hráčom vyvíjať. “21-ročný Yazar Ikkhlayel, ďalší hráč zapojený do centra mládeže, ktorý navštívil Glasgow, povedal, že bol hrdý na to, že ľudia chceli prejaviť solidaritu s Palestínou. “Bol som ohromený, keď som navštívil Glasgow. Má skutočný zmysel pre sociálnu súdržnosť. A keď Glasgovci zistia, že ste z Palestíny, pýtajú sa, či je nejaký spôsob, ako môžu pomôcť. “Fanúšikovia futbalu v Aide si neboli istí, či budú môcť sledovať zápas. “My bojkotujeme izraelskú televíziu a nie Bet365 sme si istí, či sa to ukáže na Al Jazeera,” povedal Ajarma. Izraelský policajný hovorca Micky Rosenfeld uviedol, že škótski fanúšikovia nebudú môcť vyvesiť palestínske vlajky na Hapoelovom štadióne. “Je zrejmé, že to nebude dovolené – to je isté.Vlajky by samozrejme boli zbavené, “povedal Daily Record. “Toto je profesionálna futbalová hra a nie politická príležitosť.” Pokiaľ ide o futbalovú hru, to sa nebude pridávať do atmosféry a môže začať napätie, ktoré by mohlo viesť k ďalším problémom. Naším cieľom je zabrániť tomu, aby sa akékoľvek incidenty vyskytli v dôsledku akéhokoľvek zbytočného Bet365 provokatívneho správania ktoréhokoľvek z fanúšikov.

“Zavedú sa bezpečnostné opatrenia, aby sa zabránilo takýmto incidentom.Nie je nezákonné mať v Izraeli palestínsku vlajku, ale provokácia fanúšikmi ktorejkoľvek strany je a my ju nebudeme tolerovať. ”

Nikto v keltskom futbalovom klube nebol k dispozícii na Bet365 pripomienkovanie, ale manažér tímu , Brendan Rodgers, povedal minulý týždeň, že sa teší na druhú etapu v Izraeli. “Nikdy som tam nebol. Je to krásna krajina, dobrí ľudia. ”

Celtic bol v posledných piatich rokoch pokutovaný osemkrát za trestné činy vrátane vystavovania zakázaných bannerov a správania fanúšikov. Klub dostal pokutu Bet365 približne 16 000 libier pred dvoma rokmi, keď bola v kvalifikácii Ligy majstrov proti KR Reykjavíku vystavená palestínska vlajka.